Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е наказанието за многоженството? - Много тъщи.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Цените на бензина спряха да го безпокоят от момента, в който се качи на "Бентли".
Бисери
03.10.2017
3,231 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж ходел да играе голф всеки ден независимо от това какво е времето. Една сутрин тръгнал към игрището. Било студено и решил да се върне. Жена му си била още в леглото и той се съблякъл и сгушил до гърба й. Казал: - Навън времето е ужасно. - Да. Можеш ли да повярваш, че глупавият ми мъж отиде да играе голф.
Влиза мутра в магазин за ризи: - Искам риза с люляков цвят. Продавачката извадила камара ризи - цялата гама на виолетово... Той не и не! Накрая казал: - Искам като тази от витрината. - Но, господине, тя е бяла! отвърнала смутено продавачката. - Ти не си ли виждала бял люляк?!?
Свиня пресича шосето и вика: - Москвич-квич-квич!!!
Пиян мъж се прибира вкъщи. Отваря вратата и какво да види? Жена му с точилка в ръка. Когато вижда това пияният радостно възкликва: - О, милата и баница ще ми прави!
Полицай звъни на вратата. Отваря му домакинът. - При нас, господине, - казва строго полицаят, - постъпи оплакване, че вие тук издевателствате над някой си Бетховен.