Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лекар се обръща към пациента си: - Я ми кажи сега ти къде беше преди да дойдеш при мен? - Ами бях до аптекаря. - Ха ха а той какъв идиотски съвет ти даде? - Ами да дойда при вас.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Една майка викала на сина си: - Недей да ходиш повече на дискотека, че ще оглушеш!! - Спокойно, мамо вече ядох. - отвърнал сина.
Любими Герои
03.10.2017
3,338 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майка на ученик се кара на учителката му по математика: - Как можахте да му дадете такава задача за домашно! "Ако една бутилка бира струва 32 стотинки..." Баща му цяла нощ не е спал!
Как ще наречете циганка с 9 (девет) аборта? - Съвестен гражданин, борещ се за намаляване на престъпността.
Някакъв мъж разказва на приятелите си за вчерашния семеен скандал. - И все пак чия беше последната дума? - Моя, разбира се! - гордо отсякъл мъжът. - И какво каза на жена си? - Добре, де, купувай!
Една жена чистила усърдно семейния апартамент в неделя сутрин, а мъжът й се мотаел наоколо по бели слипове. -Иване, облечи се че след малко ни идват на гости комшиите -Няма! -отвърнал съпругът й -Абе облечи се че ще станем за срам! -Няма! -Абе простак, спри да ни излагаш! Защо не искаш да се облечеш? -Искам като дойдат гостите да видят колко съм слаб и да разберат, че не ме храниш! -ПФФФФФ в такъв случай си събуй и слиповете, да знаят защо не те храня!
Попитали сър Алекс: Каква е разликата между батерията и феновете на Ливърпул? След кратък размисъл той отговорил: - Батерията има и положителна страна!