Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Как се определя добър ли в провайдера ви или не? Много лесно. Ако можете да кажете поне три цифри от телефонния номер на поддръжката значи не е добър.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Обичам дъщеря ви. Не мога без нея да живея! - Тогава какво правите в кабинета ми? Погребалното бюро е на съседната улица!
Черен хумор
03.10.2017
2,317 прегледа
Следващ →
Още вицове
Първата брачна нощ. Младоженеца: - Искам да знам, дали аз ще съм първия, с който ще спиш? - разбира се, че ще бъдеш първи скъпи, ако ... заспиш - отговорила усмихната булката.
- Какво подарява кардиолога на своята любима за Свети Валентин? - Сърце! - А дали нефролога й подарява бъбрек!
Всяка държава си има мафия, а нашата мафия си има държава.
Мутра се връща от офиса у дома. Жена му седи пред телевизора и гледа сапунен сериал. - Пак ли не е готова вечерята? Това е. Край! Отивам на ресторант! - Почакай пет минутки скъпи. - Какво ще успееш да направиш за пет минути? - Сега ще свърши филма, аз набързо ще се облека и ще отидем заедно.
В тъмна уличка една жена е спряна от крадец: — Събличай се! Жената си сваля палтото и горната дреха и ги дава. — Събличай се чисто гола! — Срамувам се! — Няма от какво да се срамуваш! Бивш доктор съм!