Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се нарича умната блондинка? - Афганска хрътка!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка пристига в Бургас: - Я..морето е синьо, пък на картата пише Черно.
Блондинки
03.10.2017
3,552 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Г-н съдия, невинен съм. - По-рано осъждан ли сте? - Никога. Това е първата ми кражба.
Ужасно е чувството за провал, когато се откажем от това, в което сме вярвали, но още по-лошо е, когато идеите, с които сме живели, се окажат погрешни. Ричард Бах (Едно)
- Абе сервитьора, тоя Вашия готвач опитва ли изобщо ястията, които готви ? - Не господине ! Kак си представяте Вие той да опитва от тая гадост и после да лежи по болниците ли ?
В кабинета на доктор: - Докторе, дойдох да ви благодаря. - Няма за какво! Извинете, само да ви питам, вие пациент или наследник сте?
Учителката взима тебешира, отива на дъската и слага няколко точки. После почва да ги съединява: - От точка A ние с вас попадаме в точка B. От точка B ние с вас попадаме в точка C. От точка C - в точка D. Понататък в точка E. От точка Е към точка F. И накрая в точка H. - Госпожо, а в точка G няма ли да попаднем? - Рано ви е още в тази точка още да попадате.