Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Полов живот той водеше редовно. Можеше по два пъти. Единия път зимата, а другия път лятото.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Питали радио "Ереван": - Вярно ли е, че при комунизма ще могат да се поръчват продукти по телефона? Радиото отговаря: - Вярно е, но ще ги дават по телевизията!
Радио Ереван
03.10.2017
3,715 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Имам две новини за теб. - Започни с добрата. - А кой е казал, че има добра?
Мъж влиза в аптеката и се провиква: - Един капут. Аптекарката му отговаря: - Ако обичате, господине, изчакайте си реда и измислете някакъв по-цензуриран начин, за да ми обясните точно какво искате. Дошъл редът на мъжа. Той си разкопчал панталона, извадил го и казал: - Извинете, госпожо, може ли да дадете на този джентълмен един костюм?
В целият свят съществуват само 10 различни категории хора: тези, които разбират двоичните числа и онези, които не ги разбират.
Един ехографски виц: Един прилеп лети и се сблъсква в една стена. Става, изтупва се и казва: - Ей, аз с тоя уокмен, ще се пребия някъде!
Баща се вози с малкия си син си в пълен автобус. По едно време му казва: - Синко, стани веднага от коленете ми и отстъпи мястото на тази какичка!