Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Идеалният мъж винаги е женен за друга жена.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Учителка се обръща към ученик, който е извадил "пищов" по време на изпит: - Прибери си оная работа, да не ти я прибера аз, защото на мен ще ми стане хубаво, а на теб не!
Студентски
03.10.2017
3,785 прегледа
Следващ →
Още вицове
Диагнозата на Бойко Борисов:"Остра недостатъчност на медиен комфорт"
Искаше му се да подскочи, да полети от радост, но на гърба му като камък тежеше ковчега на тъщата...
Двама мъже си говорят, като през тях минава една блондинка с малко парче хляб. И единият вика на другия: - Абе брат виж т’ва маце с парче хляб в ръката. За кво ли го носи в тоалетната.... А блондинката го чула и му казала: - Е как неможете да сте толкова тъпи... Нали все някой трябва да нахрани тоалетното пате!
- Слушай, приятелю, приеми един съвет от мен. Престани да играеш карти. Ако не съжаляваш за парите си, помисли поне за загубеното време. - Прав си. Наистина, при розетките се губи страшно много време.
Имам такова усещане, че в главата имам навит будилник за 11 вечерта, който ми напомня:"Не забравяй да си хапнеш преди да легнеш!"