Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Млад мъж отива в музикална гимназия с препоръка от предишният си преподавател: "Този човек е празен фантазьор и си мисли, че може да извърши преврат в класическата музика. Не може да изсвири нищо свястно. Нарича се Йозеф Хайдн".
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Айде сега, ти чукай, а ти гледай!" Учителка по труд и техника
Бисери
03.10.2017
3,516 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учител и ученици в час по "Свят и личност" Учителя: Какво е бременна жена за един канибал ? Един от учениците вдига рака! Професора му дава думата Уеника: Амиии КИНДЕР СЮРПРИЗ
- Навън е весело, но хладно. Вкъщи е топло, но скучно. Какво да се прави? - Опитай да се покажеш на половината през прозореца.
- Ще се развеждам с жената. Вече пет месеца не говори с мен. - В ред ли си? Къде ще намериш такава жена, бе?
Не е красиво да се смятат чуждите пари. Затова в данъчната служба на работа взимат само невъзпитани хора.
- Абе, да ти кажа, че имам страхотна работа. По цял ден чета вестници, пия кафета, решавам кръстословици, играя карти, а работното време все не свършва и не свършва... - И какво работиш? - Депутат съм в Народното събрание.