Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За разлика от принца на бял кон, хората са виждали НЛО и снежния човек!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- До преди 2 месеца имах 2 заложни къщи,а сега имам 2 заложени...
Професионални
03.10.2017
3,565 прегледа
Следващ →
Още вицове
Клиент се оплаква в ресторанта: - Какви са тия спагети бе! Заседнаха ми в гърлото. Келнерът отива за малко до кухнята, връща се и казва: - Готвачът казва, че всичко им е наред. Кой ви е карал да ги ядете напречно - той ги е сварил надлъжно!
- Соколов = Доган,каква е разликата? - Соколов се опитва да снася яйца.
Юпи отваря вратата на своето ВМW, но изведнъж преминава кола с бясна скорост, и отнася вратата на ВМW-то. Когата полицията дошла, юпито им разказало какво се е случило. Един от полицаите казал: - Вие, юпитата, сте такива материалисти, че направо ми се повръща от вас! Ти например, толкова си се разтревожил за безценното си ВМW, че въобще не си забелязал, че и ръката ти я няма! - О, Боже! - изпищяло изтерично юпито - И ролексът ми го няма!
-Защо слагат рога на жените? -За да не са беззащитни животни.
На последния международен автосалон в Женева АвтоВаз не се престрашили да свалят покривалото на тяхната нова концептуална кола.