Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж към жена си: - Изглеждаш ми подозрително физиономията ти - или си ми изневерила, или се готвиш да ми изневериш. - Защо или-или, може да са и двете.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как е разбрала охраната на Министерски съвет за пожара? - По телевизията.
Разни
03.10.2017
2,057 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кое е по-лошо: склероза или Паркинсонова болест? - Разбира се, че Паркинсон! По-добре да забравиш една чаша бира, отколкото да я разлееш!
Седи си Бойко Борисов и си мисли: "Прав е Дянков дето каза, че българите направо са си богати и се чудят какво да си правят парите. Я вижте колко пари са хвърлиха на вятъра. Платили са сума ти пари за домати през ноември, само за да ги метнат по Парламента. Какво означава това - че трябва да си ходя? Не, вникакъв случай! Аз съм чак толкова слаб премиер, не съм ограбил хората и те въобще не са бедни и на ръба на оцеляването, щом имат пари за домати."
- Писна ми да си говоря по тоя skype! Искам визуално общуване. - Имаш ли уебкамера?
Берлускони ще се включи към антилибийската коалиция - готов е да прати на фронта 20 000 свои бивши любовници.
Морякът е моряк, когато е на път. Жената е жена, когато е по гръб.