Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо казва на майка си: -Мамо, учителката по математика ме похвали. Майката: -Много добре!Какво каза? Иванчо: -Каза,че от всички идиоти в класа аз съм най-големият!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Внезапният северен вятър показа, че шотландците са мъже.
Разни
03.10.2017
1,811 прегледа
Следващ →
Още вицове
Никой не става приятел на жена, ако може да й бъде любовник. (О. Балзак)
Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили!
- Момчета, бягайте! Аз ще ги задържа! - Но ти нямаш пистолет! - Затова пък имам кръстословици и слънчоглед!
Докторе, проблем! Значи усещам, че изпускам газове, но нито се чува, нито мирише... Нещо не съм наред със стомаха. Без въобще да го прегледа, докторът му подава някаква рецепта. След седмица се появява същият пациент и задъхано долага: - Изпълних съвсем съвестно рецептата. Помагат тези хапчета, докторе, помагат! Но частично. Сега като пръдна, пак никакъв шум не се чува, но пък как мирише само! Насълзяват ми се очите. - Ясно! - силно крещи докторът срещу него - обонянието оправихме, сега се заемаме със слуха!
Историята на един японски самурай, който живееше, за да отмъщава. Стомахът преряза самурай... Самураят се ядоса. Той трябваше да си отмъсти по същия начин. Щом стомахът го е прерязал, същото трябва да се случи и на него. Самураят извади меча си и преряза стомаха си. Така се появи обичаят сепуку.