Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Младеж пита момиче: - Кажи ми, би ли могла да се омъжиш за богат глупак? - Трудно ми е да преценя...Колко пари имаш?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Учителят: - Деца, какво време е това: аз кашлям, той кашля, тя кашля, те кашлят... От последните чинове се чува глас: - Зимно!
Разни
03.10.2017
1,947 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Харесва ли ви Киплинг? - Ах, че сте палав!..Не знам...Още не съм опитвала...
Майка към дъщеря си: - Струва ми се, че се омъжваш без да си помислила. - Но мамо, нали ти ми каза, че ми е рано още да мисля за това.
- Някои филми трябва да се забранят не само за децата до 16, но и за възрастните над 80 години! - Защо? - За да не съжаляват за преживяните години.
Инспектират психиатрия. Проверяващият пита подготвен за изписване болен: - Доволен ли сте от пребиваването тук? - О, да! Много са добри! Положително и вас ще излекуват! - Но аз съм министърът на здравеопазването! - Не се притеснявайте, аз като влязох тук, бях президент на републиката!
Рекламата - двигател за всеобщата дебилизация на населението.