Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Домакинята към гостите: - Нима вече си тръгвате? - Да. - А защо така бавно?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Докторите скарани, сестрите издокарани, завеждащ отделението е на гости, пациентите бог да ги прости.
Лекари
03.10.2017
4,126 прегледа
Следващ →
Още вицове
"My computer" - именно това счита Windows, когато го инсталирате на компютъра си. И разбира се, прави с него всичко, каквото си пожелае, независимо от вас. Това е неговия компютър.
Червената шапчица отивала да навести баба си и като минавала през гората видяла в храстите едни ококорени очи и казала: - Кой е там? Излязъл вълкът и избягал. Тя продължила и на следващия храст гледа пак едни ококорени очи и пак подвикнала: - Кой е там? Пак излязъл вълкът и избягал. Тя пак продължила и вече почти стигнала пред баба си гледа в храстите пак едни ококорени очи ама чак кървясали и викнала: - Кой е там излез?! Излязъл вълкът и и казал: - Еееей маааму стара не ме оставяте да се изсера на спокойствие!
Един запален по риболова мъж всяка сутрин става и излиза от къщата си в 4.00 часа суринта и тръгва за риба. Но една сутрин имало снежна виелица и тои решил да си остане в леглото при жена си и й казал: - Навън е голяма виелица! - казал той. - А моят глупав мъж отиде за риба! - казала жената в просъница.
Млад писател споделя с колега: - Ура! Ще получа пет долара за последния си разказ! - От кого? - От пощата, защото ми изгубили писмото, с което го пращах до редакцията.
Приятелски настроен немец, смел французин, слаб американец, уникално изглеждащ китаец и англичанин с голям к*р влизат в един бар, където еврейн ги посреща с "Пиенето е за моя сметка!"