Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж закъснява за работа и се оправдава пред шефа си: - Прощавайте, но сутринта жената ми каза, че чака дете..Нали разбирате.. - Хм, да речем, че е така, и кого подозирате?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Честит празник, зетко! - Какъв празник, мамо? - Заминавам за два дена.
Семейни
03.10.2017
3,310 прегледа
Следващ →
Още вицове
пред решаващ мач футболист пита треньора: - Тренер, да се преобличам ли? - Задължително! - А ще играя ли? - В никакъв случай!
На един мъж жена му постоянно му опявала, че има две леви ръце. Една вечер той гордо и казал: - Виж колко майсторски съм налепил новите тапети! Нито една гънка, нито едно разминаване! Жената: - ОК. Всичко точно си налепил. А къде е вратата?
Лети в самолета млада двойка: - Хайде! - Не може тук! - Не издържам повече! - Да вървим в тоалетната… (Заключват се в тоалетната) - Давай, сложи презерватива..о-о-о! че кеф… Чува се глас от аудиоуредбата: - Господин и госпожо Иванови! Знаем с какво се занимавате в тоалетната. Моля, загасете цигарите и свалете презерватива от пожарния датчик!
На иванчо маъка му и баща му искали толкова много да се ебат, ама нема как кат живеят в гарсониера и Иванчо все при тях един ден маъка му се сетила и му казала да излезне на терасата и да вика с пълно гърло кой какво прави и започнал. Баба Сийка вари кампоти пред блока, на третия етаж пият ,а на последния етаж майката и бащата на Марийка праят секс и тя кат мен е излезла на терасата и гледа кой какво прави.
Младоженци обсъждат, колко деца да имат. Мъжът: - Аз искам две! Жената: - А аз три! Мъжът: - А, не, след второто отивам да ме направят стерилен! Жената: - Е, поне се надявам, че ще обичаш третото, като собствено!