Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво прави блондинка в интернет? Пуска вируси!!!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
50 процента от бабите имитират възторг при вида на внуците.
Бисери
03.10.2017
3,330 прегледа
Следващ →
Още вицове
Оплюха ресторанта на Лейди Гага. Естествено, че не е хубав. Аз никога не бих яла в този ресторант. Преставяте ли си да ядете пържола, която преди това Лейди Гага може да е обличала.
Мъж и жена ще правят секс за първи път. Жената обаче имала много големи косми между краката. - Тея косми не ти ли пречат като бягаш? -Не. -Ами тогава БЯГАЙ, БЯГАЙ! ! ! !
На моята приятелка краката са по-дълги само с пет сантиметра, отколкото на предишната, а парите изчезват пет пъти по-бързо. Защо?
- Знаеш ли, че ескимосите имат над сто думи за описание на снега? - Голяма работа! Аз използвах повече, когато след последния сняг тръгнах с колата за работа!
В асансьора е закачена аварийна инструкция: "В случай на авария, моля звънете на телефон 938-98-81." Един се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък. Паникьосан човекът набира номера, и чува в слушалката: - Градска морга. С какво можем да ви помогнем?