Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос към радио Ереван: Коя жена винаги знае къде е мъжът и? Радиото отговорило: Вдовицата.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
В оръжеен магазин : - Каква система предпочитате? - Не знам точно... Нещо за пет, шест човека.
Черен хумор
03.10.2017
2,295 прегледа
Следващ →
Още вицове
На улицата плаче изгубено момченце. Идва полицай и го пита: - Как се казваш? - Като татко! - отвръща детето. -А как се казва баща ти? - Като ме-ее-ен! - през сълзи казало момчето. - А как се казвате и двамата?!? - изнервено попитал полицая. - Еднакво!!!
Всеки има право на грешка, но да живееш с тази грешка цял живот е подвиг.
Евреин отива при палестинец и го пита за работа. Палестинецът: - Ела с мен. Това ще е твоето работно място. И след като му показва офис с размерите на футболен стадион му показва и новата кола, с която ще идва на работа, хеликоптера и новите костюми, които ще облича евреина. А той казва превъзбуден от радост: - Шегуваш се с мен, нали? А палестинецът намусен отговаря: - Ами ти пръв започна бе!
Трима мъже се напили и много им се доебало, но нямало кого да ебат и решили като си тръгнат за към вкъщи да се ебат един друг, но за да не ги разберат другите хора да застанат под формата на хоро. Тръгнали си те и се наредили. След малко последния на хорото се провикнал: "Ебре хоротоооо !!! Средния отговорил: "Е хоро като хоро! А първия рекъл: "Ебал съм го и хорото. Водя до моста и разтурям!
Тъщата мие чиниите. Показва на зетя една тенджера: - Какво е имало тука ? Eдва успях да измия черното от нея.. - Имаше тефлоново покритие, мама ти стара !