Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В армията. - Какво да правя, ако стъпя на мина? - Стандартна процедура - отскачате на 30 метра височина и се разпръсквате в района.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Децата на известните хора стават пръдльовци. Не вярвате ли?! Вижте сина на Стефан Данаилов!
Бисери
03.10.2017
3,547 прегледа
Следващ →
Още вицове
Катастрофира камион с яйца. Пристига полицаят, разбира каква е работата и звъни в бърза помощ… - Ало, бърза помощ ли е? - Да, какъв е инцидента? - Ами тука един е катастрофирал и си строшил яйцата… - Да, а органа как е? - Ъъъъ, органа е на телефона.
Холмс: - Уотсън, лицето ви е по-бяло от възглавницата! - Какво означава това, Холмс? - Най-после е време да се изпере калъфката на възглавницата!
Когато се раждат деца, в дома изчезват: реда, парите, спокойствието, отдиха - и идва ЩАСТИЕТО!!!
- Първото, което направих в новото жилище беше да пусна интернет. — Да, първо са жизненоважните неща, а после удобствата.
Първоначалното вежливо обръщение към келнера значително намалява вероятността да се изплюе във вашата поръчка...