Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Днес комисията по досиетата потвърди отново, че я има, че си взимат заплатите редовно. Имали само две проблемчета: - нямат сграда; - не получават поисканата информация от МВР(още от 21.04.2007)
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ерик ХоферПропагандата не мами хората. Тя им помага да се самоизлъжат.
Бисери
03.10.2017
3,141 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стар, опитен пpодавач учи младеж как се pаботи: - Идва при теб клиент и търси лак за мебели, а ти му даваш лак за мебели и "АЛФА ГЛАСФИКС" (препарат почистване на стъкла). Той ще те попита за какво му е препарата и ще каже, че не го иска, а ти ще му отговориш: "Ще си почистите мебелите, а стъклата мръсни ли ще оставите", и той ще го купи. Идва при теб втори клиент и търси "АЛФА ГЛАСФИКС", а ти му даваш "АЛФА ГЛАСФИКС" и лак за мебели. Той ще те попита за какво му е лак за мебели и ще каже, че не го иска, а ти ще му отговориш: "Ще си почистите стъклата, а мебелите мръсни ли ще оставите", и той ще го купи. Ето така имаме обоpот и надницата се увеличава. Разбра ли? - Разбрах! Hа следващия ден младежът стои на щанда, приближава се девойка и го пита: - Бихте ли ми дали "Тампакс", моля? Младежът й дава "Тампакс", "АЛФА ГЛАСФИКС" и лак за мебели. Девойката: - Това за какво ми е, не го искам?! Младежът: - Така и няма да се чукате, поне вкъщи да ви е чисто!
- По какво ще познаеш, че една блондинка е имала отвратителен ден? - Не може да си намери молива, а зад ухото й е затъкнат тампон.
Малки деца - големи проблеми; големи деца - малки внуци.
В коридора на болницата. Жена трескаво дочаква излизащият от реанимацията лекар и го пита: - Докторе, как е мъжът ми? - Как да Ви кажа... не е добре. Една седмица в реанимацията. После още месец интензивни грижи у дома, трябва да му сменяте подлогата и да го къпете всеки ден, той ще бъде в безпомощно състояние. После още два месеца санаториум и още няколко месеца домашни грижи... това няма да излезе НИКАК евтино... А и той никога няма да се възстанови и няма да може да се движи. Следва пауза, в която докторът гледа пребледнялата и мълчалива жена, след което продължава: - Успокойте се, госпожо, шегувам се! Умря мъжът ви, почина!
Седят си Иванчо и Марийка на полето и гледат как един бик клати една крава. Марийка пита Иванчо. - Иванчо бе, от къде животни разбират кога трябва да се чукат. - Ами по миризмата бе Марийке - Абе Иванчо на теб да не би случайно да ти е запушен носът.