Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се казва жената на Херкулес? - Фраукулес.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Режисьор пита актрисата: - В този филм вие ще играете ролята на млада, невинна девойка. Имате ли някакъв опит в тази насока?
Разни
03.10.2017
1,958 прегледа
Следващ →
Още вицове
В центъра на Перник спрял един Touareg. Събрал се целият град да го види и някой с учудване казал: "Ебаси и големия Голф"
Студент отива на изпит по анатомия, но за съжаление не успял да го вземе. Преди да излезе от учебната стая заявява ядосано на изпитващия: - Отивам да си забода нож в сърцето. Разтревожени другите ученици молят изпитващия да му пише три. Спокоен учителя отговаря: - Спокоино,той не знае къде му е сърцето.
Обява: Мъж за час: подарявам цветя, чета стихове, обещавам любов до гроб, изпълнявам Менделсоновия марш, правя невероятен секс, напивам се като талпа, правя невероятен секс с ваша приятелка пред очите ви, събирам си багажа, тръгвам си с цветята, затръшквайки вратата. Един час - 200лв.
‎- Отче, аз наистина мисля, че водя праведен живот- не пия, не хойкам, не ходя по жени... Освен това всяка вечер си лягам в 10 часа и всяка неделя ходя на служба. Не съм ли прав? - Прав си, сине мой, но дали това ще продължи и след като излезеш от затвора?
Ако не мелите и не варите зърната кафе, а ги заредите вместо патрони в пистолета и стреляте в задника си сутрин, това ще ви ободри много по-бързо и трайно.