Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лекарят към лежащо болен: - Не искам да ви плаша - но изпийте утре сутринта тази таблетка, ако се събудите...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Тази нощ Перник получи обаждане от майката природа...на режим вибрация.
Разни
03.10.2017
1,920 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Заведенията за бързо хранене са много вредни. - А на мен докторът ми ги препоръча. - Не може да бъде. - Да, опита, как жена ми готви и ми ги препоръча.
След ядрен удар използвайте фенерчето си за да повдигнете паднали върху вас панели...
В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва: - Аз искам да получа шестица на теста по математика. Учителят: - Дано. Само на Коледа стават чудеса!
Блондинка разказва на приятелка: - Седя си вчера, значи вкъщи, изведнъж - на вратата се звъни. Отварям, гледам - един младеж. Той пита дали съпругът ми си е вкъщи. Аз отговарям, че го няма. Тогава той ме хвърли на леглото и ме ..., а след това си замина. Представяш ли си - и досега не мога да разбера, какво искаше тоя от съпруга ми?!
Поручик Ржевски пътува с влак. Заедно с него в купето са майка и дъщеря. Оправяйки багажа, девойката ядосано се обръща към майка си: - Мамо, колко пъти съм ти казвала да не слагаш яйцата върху сребро! От тях то потъмнява... - Човек се учи, докато е жив! - въздъхва поручик Ржевски и премества табакерата си от предния джоб на панталоните, във вътрешния джоб на шинела.