Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как е пещ за хляб на пернишки? - уеб камера . ---- А хлебаря който работи на уеб камерата - уеб дизайнер
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
След амнистията в детската градина са се освободили 26 ъгъла.
Разни
03.10.2017
2,308 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не знам кой в какво вярва, но в пералнята живее Нещо, което при всяко пускане на пералнята изяжда по един чорап.
Мъж се разхожда в парка,вижда готина мацка и и казва: - Изгубих си телефонния номер...Може ли твоя?
Мъж участва в голф турнир. По някое време топката му стига съвсем до едно блато. Отива при нея и вижда една жаба. тя му проговаря с човешки глас: - Вземи ме със себе си, сложи ме в джоба си и ще спечелиш турнира. Мъжът така и направил. По време на играта тя му давала ценни съвети и той спечелил. После тя го помолила да вземе стая в луксозен хотел, да поръча шампанско и хайвер, и да я целуне. Мъжът наел стая, поръчал шампанско, хайвер и целунал жабата. В този момент се чуло гръм и жабата се превърнала в прекрасна 15 годишна блондинка с разкошна фигура. "Ето така непълнолетното момиче се оказало в стаята на клиента ми" - завърши своята реч адвокатът.
На една жена с ужасно ревнив съпруг и се раздрънкал старинният двукрилен гардероб - наследство от прабаба й и повикала дърводелец да го поправи. Дошъл майсторът и тя му казала:<BR>- Всеки път щом мине трамвай по улицата, гардеробът скърца страшно, дали ще може да се оправи?<BR>- Бе сигурно ше може, госпожа - казал дърводелецът - ама требе да го вида що му е.<BR>Влязъл човекът в гардероба и се заслушал в очакване да мине трамвай. Точно тогава се прибрал в къщи ревнивият съпруг и по навик се заел да провери дали жена му не е скрила някой любовник в гардероба. Отворил го и изревал:<BR>- Какво правиш тука бе мама ти мръсна?<BR>А дърводелецът (схванал набързо ситуацията):<BR>- Бе ако ти речем че чекам трамвая, сигур нема’ ми поверваш, а?
Пияница се прибира у дома по никое време. Жена му го посреща с точилката: - Къде беше ?! - На гробищата. - Как на гробищата !? Да не е умрял някой ? - Няма да повярваш ….. там всички са умрели.