Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Радостта е вечна, тя никога не умира;скръбта е илюзия, тя никога няма да оживее.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Седиш си сам вкъщи и скучаеш, и изведнъж почва да вали дъжд? Грабвай чадъра и на улицата. Там може да е ТЯ и да става вир-вода без чадър. Какъв добър повод за запознанство! Майтапя те, не тичай никъде! На кой си притрябвал без кола.
Бисери
03.10.2017
3,659 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три дечица спорят чий баща е най-бърз. - Моят баща е толкова бърз, че като стреля с лък успява да догони стрелата преди целта й. - Баща ми пък е ловец. Стреля по дивеча и ето го вече до него, подхванал го е, за да не падне на земята. - Нищо не разбирате вие от скорост. Моят татко работи в Министерството и свършва работа в. 17.00ч., а е в...къщи още в 16.15!
Шотландец казва на сина си; - Ако бъдеш послушен ще те заведа до сладкарницата, за да видиш тортите!
Разговор между колеги: - Ти ходи ли на лекар? - Ходих вчера. - Той намери ли ти нещо? - Да! Имах триста лева и той ми ги намери всичките.
Мъж отива при лекар на профилактичен преглед. - Пиете ли? - Не! - А пушите ли? - Не! - Не ме гледай с тази идиотска усмивка, пак ще ти открия нещо!
Реплика в кръчмата: - Трябва да се живее днес! А утре пак ще бъде днес.