Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали един канибал: - Абе ти обичаш ли децата? Замислил се той, и казал - Е, ям ги, ама с отвращение...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Да знаеш мамо, никога няма да изляза с мъж, който хърка нощем. - Добре дъще, но все пак бъди внимателна при изпитанията!
Семейни
03.10.2017
3,615 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младеж води девойка да й покаже жилището си. На влизане в предверието тя пръдва гръмко, и смутено поглежда към тавана, казвайки: - Какъв хубав полилей имаш?! - Като влезеш в дневната направо ще се насереш!
Всеки миг е твой и неповторим. Живей за мига!
Двама полицай седят в една Лада край един път, и по едно време отсреща хвърчи едно БМВ. Единият полицай излита на платното, маха с палката ама никой не спира. Той заедно с колегата му скачат в Ладичката и ги подгонват. По време на гонидбата единия полицай вика на другия: - Абе колега, тия как ше разберат, че ги гоним - ние нямаме ни синя лампа, ни сирена? А другият му отговаря: - Е са ше видиш! Настигнали те едвам-едвам бегълците и шофьора на Полицейската лада свалил прозореца, показал си главата и започнал да вика: - Ти-но-ни-но, ти-но-ни-но. Другитя полицай го погледал-погледал, свалил и той прозореца, показал се и започнал да си върти главата и да вика: - Синьо-синьо-синьо-синьо!
Майката: - Как мина първия ти ден в училище? - Кофти. Няма wi-fi там.
При криза рибите кълват на гола кукичка, а хората - на една гола заплата.