Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама дървари в гората и между тях редица дървета. Единият се провиква: - Хвърли ми брадвата! - Дръж Пешо! Хвана ли я Пешо? Пешо, Пешо, защо мълчиш?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Момче към фитнес инструктора: - Искам да впечатля едно хубаво момиче - коя машина да ползвам? - Банкомата...
Разни
04.10.2017
6,050 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стани, стани вулкан Исландски! От сън дълбок се събуди! Срещу летища и паланки Ти лава, пепел изхвърли!
Син пита баща си: - А как разговарят змиите? Бащата поглежда тъщата: - Защо мълчиш? Детето се интересува!
Спокойна семейна вечер пред телевизора. Майка, баща и малкия им син. Гледат някакъв филм за семейство котки, започват от домашните котки и до хищниците. Сина: - Мамо! Да си вземем котенце! Моля те! Да си вземем! Майката: - Не, сине. За какво са ни такива проблеми. Докато порасне, ще се крие и ще пишка и ака по ъглите. Започват да дават вече за тигрите. Сина: - Мамо! Ако не може котенце, да вземем тигърче! Бащата(апатично): - Не, синко! Когато порасне, то ние ще се крием по ъглите и ще пишкаме и акаме!
Някакво хлапе попитало баща си: - Тате, за какво служат пръстите на ръцете? - Ами палецът е удобен за хващане, с показалеца показваме, на безименния си носим венчалния пръстен, а с кутрето е много удобно да си чистиш ушите. - А средният пръст? - Като пораснеш и се ожениш, ще разбереш. Дошло време, хлапето пораснало и се оженило. Преди първата брачна нощ момъкът попитал баща си: - Тате, сега ще ми обясниш ли за средния пръст? - Сине, сега ще влезете с булката в спалнята... Ще започнете да правите любов. Ще ви хареса, ще правите пак. После пак. По някое време ще каталясаш. Булката обаче ще иска още. Ще опиташ с език. На нея пак ще й се хареса. И езика ти ще се умори, а тя пак ще иска още... - Добре де, какво общо има с това средния пръст? - Ами накрая с него ще я почукаш по челото и ще й кажеш: "Ти в ред ли си ма? Айде да спим!"
- Искаш ли да ти кажа виц за блондинките в нашия офис? - Давай. - Секретарките пуснали да се печат 100 празни страници. Познай защо? - Ааааа! Трябвало им е чиста хартия? Познах ли? - Не :-) - Искали са да почистят принтера? - Не:-) - Тогава не знам... - Трябвало е да преброят точно 100 листа, на ръка ги домързяло, и сега ако кажеш нещо за блондинките?