Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Автобус с еколози се разби в оградата на химическия комбинат. Това е най-крупната екологическа катастрофа в новата история на България.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Назначават секретарка. Показват и работното място. - Ето Вашето бюро! - Хубаво! - Ето Вашия компютър! - Хубаво! - Ето я и кафемашината! - Хубаво! - А Вие други думи знаете ли? - Секс. - Хубаво!!!
Други
04.10.2017
3,218 прегледа
Следващ →
Още вицове
В патентното бюро: - Искам да петентовам екологичен вибратор. - Опишете остройството му. - Жива пчела в бамбукова тръба.
"Съгласна ли си да му събираш чорапите от пода, да го посрещаш в петък пиян на талпа посред нощите, да го пускаш за риба с пренощуване, да гледаш с него футбол, да търпиш приятелите му и да носиш цялото домакинство на гърба си?... Съгласен ли си - да й даваш цялата си заплата, да помниш всички дати, редовно да й подаряваш цветя, да обичаш тъщата, да не пиеш, да не гуляеш и ежедневно да изпълняваш съпружеския си дълг?; - Така трябва да се пита! А не, - "в мъка и в радост...", да мрънкат всякакви глупости!
Жена се обръща към любовника си полицай: - Мили, това не може да продължава така! Трябва да измислиш нещо друго! Не може всяка седмица да затваряш мъжа ми!
Двама ловджии се срещат и единият се хвали,че кучето му може да кара кола.Качва кучето в колата и тръгват. Един полицай ги спира. -Как може да позволявате на кучето да кара колата? А ловджията отговаря: - Но то не е мое, аз само се качих на стоп.
- Защо някои жени не носят златни обици, колиета, пръстени? - Защото са се омъжили по любов.