Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Новини: Учреден е нов медал, с който ще се награждават най-добросъвестните чиновници. Медалът ще се казва: "За разхищение на държавна собственост в особено малки размери".
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Ако изглежда като пилешко, има вкус на пилешко и се усеща като пилешко, но Чък Норис казва, че е телешко, значи е телешко.
Любими Герои
03.10.2017
3,334 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ирландец срешта красива англичанка в бар и любезно запитва: -Много си красива имаш ли нещо ирландско в теб? Тя с повдигнато самочувствие , но надменно: –Не! Той с тьнка хитра усмивка: –А искаш ли да имаш? ? !
"Нямал бил приятелка за деня на влюбените... а за деня на писмеността и културата като ги нямаш и двете не се оплакваше...."
Двама плуват в басейн, един зад друг. Единия казва: - Мама му стара! Влезе ми риба в задника! Другият се смее гадно: - Каква риба, бе?! Това е басейн!
В Габрово двама приятели си говорят: - Елата ни на гости за Нова година! - Няма да можем. - О, толкова любезно от ваша страна!
За две неща жените съжаляват през целия си живот:"Защо се омъжих за него?" и "Защо не се омъжих за него?"