Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Спортен коментатор по Дарик радио: — Днес температурата в Сидни е 37 градуса. Тук дори мъртъвците поддържат нормална телесна температура.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
От ГЕРБ съобщиха, че земетресението е вследствие на напрежение и деформации в земната кора...натрупани по времето на Тройната коалиция.
Политически
03.10.2017
3,366 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Приятелю, няма да повярваш, но с моята невзрачна външност мен постоянно ме забравят, даже в пощата си трябва да се логвам всеки път, въпреки, че съм сложил отметка на "Запомни ме". - Абе пич, всъщност ти кой си?
Урок по английски. Питат Гошо: - Какво означава "Johnny Walker"? - Иван крачи по задачи!
Старост, когато при вида на гола жена ти се качва само кръвното.
Учителкат пита: - Росенчо, какво ще вземеш със себе си ако попаднеш на самотен остров? - Ами, госпожо... Аз ще взема семена, ще ги засея и ще имам какво да ям, когато ми свърши храната. - Браво Росенчо - 6. А ти, Петърчо? - Аз госпожо ще си взема пушката и въдицата, за да имам винаги прясно месо и риба. - Отличен и на тебе. А ти, Иване? - Ами при това положение, госпоо, аз ша зема с мене Росенчо и Петърчо!
Омръзна ми вече да се дебна за всичко с всички... За паркинг място пред офиса се дебнем с колегите, за място в леглото до жената се дебнем със съседа, за място на домашният компютър се дебнем с децата... е докога така.