Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Чу ли, че са уволнили Георги Кориторов? - Не се притеснявай за него, има къде да отиде да работи, неговите хора(ДС) от БНТ задължително ще го вземат!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Как се нарича най-малкото кино в света? "ВАГИНА". Вътре се побира само един, той е правостоящ и само веднъж в месеца има цветен филм.
Семейни
03.10.2017
3,149 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена пита съпруга си: - Скъпи, искаш ли за закуска препечена филийка, кафе и портокалов сок? - Ох, скъпа! От тая виагра нищо не ми се яде! На обяд пак се повтаря същото: - Скъпи, искаш ли супичка, пържолка? - Ох, мила, от тая виагра нещо ми е кофти на стомаха. Не ми се яде! За вечеря - пак същата история... - О, не скъпа, от тази виагра не ми се хапва нищо! - Ааа, стига вече! А моят стомах вече стърже! Писна ми! Слизай!
- Чък Норис не взема наркотици. Ако вземаше, това щеше да съсипе инфраструктурата на Колумбия.
Пенка много обичала да ходи с различни мъже . Случило се така, че една вечер решила да се пробва с петима здрави българи от селото . И на следващият ден отива на лекар с баба си понеже нещо я заболяло ... Бабата влиза при лекаря на селото и се чудила как да му каже по заобиколен начин случилото се : - Абе, докторе, на моята унука, май да ти кажа, му откъснаха цветето! Доктора след като прегледал момичето и отговорил : - Абе, бабо, те откъснали цветето, ама напукали и саксията.
- Докторе, струва ми, че с мен разговарят много непознати хора. Нито ги виждам, нито ги чувам, но те ми говорят. Сигурен съм в това! - Ясно. Отдавна ли влизате в чатове?
Психиатър към политик: - Богат сте, умен сте, какъв психологически проблем имате? - Докторе, страшно много лъжа...