Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една вечер мъжът се прибрал от работа и целунал жена си. На сутринта се събудил и й хвърлил един бой. Защо? Защото утрото е по-мъдро от вечерта!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
-Ставай, скъпи, вече пеят първите петли. - Какво ме интересува? Да не съм кокошка.
Разни
03.10.2017
1,701 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събрали се шефовете на италианската, руската и българската мафии и заспорили коя мафия е най-яката. Не могли да разрешат спора и решили да поставят задача на подчинените си- която мафия се справи най-бързо, е най-яката. Задачата била да се доведе при шефовете една камила. Първи звъни на подчинените си италианеца: -Рагаци, искам колкото се може по-бързо да ми докарате камила. След 2 часа влизат италианците, запъхтени, и водят една камила. Шефовете са доволни. Втори звъни на подчинените си руснака: -Ребята, искам да ми докарате много бързо една камила! Руснаците пристигат след 1 час и водят камила. Шефовете са още по-доволни. Идва ред на българския мафиотски бос: -Момчета, доведете ми тука светкавично една камила! След 10 минути влизат борчетата и водят един пребит от бой кон. Другите босове възразили: -Ее,ама това не е камила! -Камила съм, проплакал конят.
Появил се е нов вирус - "клошар"! Рови в recycle bin-a...
За стария Рокфелер издавали специален вестник, запълнен с измислени новини. Някои страни са в състояние да издават такива вестници не само за милиардерите, но и за цялото население.
Пътуват във влак старец и момиче.Седели си в купето, а момичето било с много къса пола, но не носело бельо.Дядото стоял, мълчал, но не се стърпял и се обадил: -Момиче, събери си малко краката, че да не ти литне птичето! А то му отговорило: -Спокойно, дядо,и да литне няма да кацне на твоя увехнал клон!
Английската кралица решила да си празнува рождения ден на един от корабите от флотилията. По този случай боцмана инструктирал моряците: - Никакво псуване пред кралицата! На церемонията кралицата поставяла свещите върху тортата, но за последната вече нямало място и тя казала: - Къде ли да я сложа? И боцмана се провикнал: - Никой да не казва!!