Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изгубилите войната Германия и Япония отдавна са се възтановили от поражението, и само спечелилата Русия още не може да се възстанови от победата.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Крадец се приготвя да разбие врата. На врата пише: "Внимание, зъл папагал!" Крадецът със смях разбива врата и нахълтва в къщата. Тогава папагалът се провиква: "Рекс, дръж!"
Животни
03.10.2017
3,172 прегледа
Следващ →
Още вицове
В скъп бутик жена пита мъжа си: - Обичаш ли ме? - Това палто е по-скъпо от любовта ми.
В ГЕРБ уж имало само един агент на ДС, а Бойко Борисов не може да го изгони, защото от ДС не му разрешавали и затова ББ гарантира лично за него... (и за Минко Герджиков - зам.кмет още от времето на Софиянски също не му разрешиха)
- Скъпа, пропуснах нещо, не би ли могла да почнеш да мълчиш отначало?
В Борисовата градина в София БСП чества 1 май. На празничната естрада министър Румен Овчаров се обръща към своите симпатизанти: - Вашите грижи са и наши грижи, вашите надежди са и наши надежди ! Някъде в тълпата се чува: - А дали е възможно вашите привилегии да станат и наши привилегии?
Един свещеник умирал, и викнал своя адвокат и най-приближения му бизнес приятел. Двамата се качили горе при умиращия. Свещеника им казал да седнат от двете му страни. Стояли така в мълчание, като поканените очаквали с нетърпение последните слова на техния близък човек. Накрая адвоката казал: "Отче, защо ни викна?" "Защото чеда мои, искам и аз като Иисус да умра между двама крадци"