Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила една кола а другият се провикнал хилейки се: - Ставай бе, кетчуп!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Като се запозная с момиче, винаги и предлагам да избере: или да отидем на ресторант или в леглото? - И в кой ресторант обикновено ходите? - Ресторанти ли? Аз въобще не знам, къде се намират.
Разни
03.10.2017
1,957 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чък Норис си поръча Биг Мак в Бъргър Кинг. Сервираха му.
Трябва да сложат големи телевизори на бензиностанциите и да пускат порно на тях...За да може да видим, как някой друг го таковат по същото време.
Хората ще сме по-щастливи, ако сме позитивни, но не и серопозитивни.
Американците обичат своята родина и ненавиждат всеки, който не споделя тяхното мнение. Българите не обичат своята родина и ненавиждат всеки, който споделя тяхното мнение.
Водеща столична строителна компания спешно търси антикризисен мениджър. Изисквания към кандидата: 1) Висше строително образование, опит като технически ръководител в организирането, изпълнението на строително-монтажните работи за обекта в съответствие с одобрените проекти и технически спецификации; 2) Умение да лепи тапети без мехури, монтаж на гипсокартон, замазки и шпакловки.