Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пиян шофьор спира полицай в София и го пита: — Старши, къде съм? — На ъгъла на “Мария-Луиза” и “Пиротска”. — Остави подробностите! В кой град съм?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Чужденец изпраща българско момиче. Момичето: - А! Ето го и моя автобус! - Твоя автобус!? А говорят, че в България всички били бедни!
Разни
03.10.2017
1,895 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява в сайт за запознанства: Търся принца на бял мерцедес. Принцове на бели коне, моля да не безпокоят.
Вървял из Тибет пътешественик. Вървял той, вървял, и му се досрало. Видял една купчина камъни, застанал зад тях и се изсрал. И си продължил нататък. За през нощта си отворил палатката и в съня му се явил тибетски светец. И този светец казал на пътешественика: - Помниш ли, как днес се изсра зад една купчина камъни? - Да, - отговорил пътешественикът. - Това беше моята могила, - казал светецът. - Днес ти се изсра на гроба ми и за наказание ще имаш разстройство точно една седмица! А ако разкажеш на някой за това - то и той ще се мъчи точно една седмица с разстройство! Така и се случило, пътешественикът цяла седмица дрискал. А когато се върнал и разказал за това на своите приятели, те също почнали да дрискат точно седмица и нито час повече. Те разказвали тази история на свои познати, които също почвали. Така тази история обикаля света... И ето днес стигна и до ТЕБ!!!!
В час по физическо си говорех с моята учителка (блондинка!!) относно разделянето на заведенията напучи и непушачи и в един момент й идва някаква идея и тръгва да ме оборва с думите: "Ами вземи този пример:отивате една компания 20 човека- 5 пушача и 5 непушача..", при което аз се разпилях от смях и я попитах дали това не е някаква нова блондинска математика:)
Целувката е право на детето, привилегия влюбените, благословия на родителите, маска на лицемерието!
ДО ВСИЧКИ ПРЕСТЪПНИЦИ, ПОЛЗВАЩИ ИНТЕРНЕТ Аз съм вътрешен министър, всички ще ви изловя, ще оставя без компютър и без връзка със света. Даунлоудерите всички са виновни за това, че народа без парички преживява днес едва. Тези торенти проклети също са за нас беда, от Европа мурафети ни направиха сега. Външният ни дълг порасна, вий ъплоуднахте го там, в Интернетното пространство, ни направихте за срам! Министър Р. Петков Подпис: Не се чете