Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Във Филиповци се проведе олимпиада по български език. Жертви няма!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, какви повече обичаш, умни или красиви? - И едните, и другите. Аз и теб обичам...
Семейни
03.10.2017
2,862 прегледа
Следващ →
Още вицове
Историята за рибаря и златната рибка: "Хваща старецът в мрежата си морска трева. Пуши си дядото тревица, а нататък е като в приказката: и рибите говорят, и желанията се сбъдват..."
Оргазъм - това е отговор на въпроса, защо живеем, който задаваш след като изгубиш възможност да получаваш оргазъм.
Тя: - Той каза : ако разбера, че още веднъж ми изневериш, ще се застрелям...Оттогава повече нищо не му казвам и вече седем пъти му спасявам живота.
По радиото съобщиха за минаването към зимното време, казаха " тази нощ, точно в 04:00 трябва да се върне часовника на 03:00". При всички програмисти нощта зависна в безкраен цикъл.
При тези кандидатури ходенето на изборите може да се сравни с ходенето в публичен дом с цел да се жениш.