Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между приятели: - Дай 200 лева назаем? Ще ти бъда задължен за цял живот...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Седят няколко гинеколози и си говорят. По едно време единият вика: - Абе, стига сме говорили за работа! Дайте да говорим за жени!
Лекари
03.10.2017
4,219 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един селски лекар му се наложило да отсъства за един ден от работа и помолил най-добрия си приятел, който не е лекар, да го замести и му казал: - Виж сега, няма нищо страшно, няма да изписваш на пациентите сериозни лекарства,а ще им даваш само рециново масло (средство срещу запек). На другия ден започнал да разпитва своя приятел как е минало, докато го е нямало. - Еми имах трима пациента. Първият беше със запек и аз му дадох рециново масло. - Браво, и той какво направи? - Той го изпи, тръгна бавно и после се затича. - Чудесно, а какво стана с втория пациент? - Той беше с разстройство. И на него му дадох рециново масло. - И той какво направи? - Еми, изпи го, затича се, след малко се спря, махна с ръка и продължи бавно. - А какво стана с третия? - Той беше с кашлица. - И на него ли даде рециново масло? - Еми да, както ми каза. - И той какво...? - Ето го там, от вчера се е хванал за оградата и не смее да се изкашля.
Пловдивска болница.Стар дядо чака пред кабинета на доктора.Влиза и се оплаква: - Докторе,много ме боли кръста. -Дядо,от тука тръгваш и на бегом до Асеновград и ще ти мине. - Абе ти подиграваш ли се с мен?-и излязъл На другият ден пак: - Докторе,още повече ме боли кръста. - Нали ти казах,тичаш до Асеновград и ще ти мине. - Абе момче,ти знаеш ли къде чак е Асеновград,аз съм стар човек. - Айде дядо тичай до там и ще видиш какво младо момиче ще те чака там. - Що не каза,бе докторе по-рано,ми че то ей го де е Асеновград,за колко ще ида и ще се върна.
Полицай спира кола криволичеща по пътя и се обръша към шофьора: - Господине,явно сте пил,защо не оставите жена си да кара? - Може да съм пиян,но не съм луд!
Джордж Буш-младши е удивителен чoвек. Той не само е ярък противник на абортите, но е и тяхна жива реклама.
Скъпа, не ти ли се струва, че креватът ни някак е станал по-тесен? - Не, защо така реши? - Направо ще падна! - Не зная, зад мен има още половин метър креват.