Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съпругът, подобно на престъпника, постоянно трябва да доказва своето алиби.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Разправя се, че в София са се появили честни катаджии: те по принцип не си взимали заплатата.
Професионални
03.10.2017
3,234 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещнали се мъж и жена и работата стигнала до онзи момент, когато и двамата много се искали... Жената казала: - Искам да знаеш, че от кръста нагоре съм като новородено. Мъжът отвърнал: - Чудесно, аз пък от кръста надолу съм така. Съблякла се жената и се видяло, че няма никакви гърди - като новородено, абсолютно плоска. Мъжът също се съблякъл и жената ококорила невярващо очи. - Нали ти казах - рекъл мъжът, - като новородено съм: 50 см, 3кг и 200 г.
Тя го извади бързо, защото го искаше преди да е омекнал. Започна да го ближе и да го лапа. Близа, лапа, близа, лапа ... Като видя, че вече свършва го налапа целия. Насладата беше върховна. Все пак тя обожава сладолед!
Ако Ви болят петите.. Намажете се с АнтиНепукоПетин
- Всичко зарязах! И пиенето, и пушенето, и жената! - Жената пък защо? - Не заслужава такова щастие!
Майка е извела синчето си в парка, а то не е много въодушевено и хленчи, че му е скучно. -Как не те е срам! - му се кара майката. - Ако не беше този парк и тебе нямаше да те има!