Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Полицай търси циганин, който току що откраднал нещо. Едно дете разбира за това и казва на ченгето: - Ей оня беше. - Сигурен ли си? - пита полицаят. - Ами и да не е той какво от това? Те всичките са еднакви.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Хората говорят за тебе, че пиеш като смок. - Простено ми е, щом живея с пепелянка...
Разни
03.10.2017
2,217 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена съпрузи отиват на командировка в различни градове за 3 дена. Преди да тръгнат си обещават един на друг, че няма да си изневеряват. След три дена се връщат и жената пита мъжа си: - Изневери ли ми? - Тъкмо щях да ти изневеря с една колежка, съблякохме се голи, но аз се сетих за нашето обещание и избягах! А ти изневери ли ми? - И аз така с един колега, съблякохме се и аз сетих за нашето обещание, но бях отдолу и не можах да избягам!
Назначили блондинка за библиотекарка. Влязъл клиент и попитал: - Имате ли "Тютюн"? - Ние не сме магазин, не продаваме тютюн. - A "Какво да се прави"? - Е, не знам. Правете си каквото искате!
В час, учителката пита децата: - Знаете ли, как вият вълците? - Да - казал Иванчо - ама аз не мога така както дядо ми. - Защо не го доведеш утре да покаже? - така и станало. На другия ден Иванчо довел дядо си и се изтъпанчили пред дъската, а даскалицата: - Я сега да чуем как имитираш вълк? - мълчание. Намесва се в тоя момент Иванчо. - Дядо, кога за последно прави секс? - Ау-оуууууууууууу.
Нищо не увеличава размера на женските гърди, така както мъжкото въображение.
Мнозинството българи могат да плуват кучешката. В общи линии, какъвто живота, такова и плуването.