Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между съпруг и съпруга в леглото: - Скъпа, ти си като радиатор! - О! Скъпи! Толкова топла?! - Не! Толкова ръбеста!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Започваме сутрешна проверка. - Иванов? Тук... - Петров? Тук... - Николов? Тук я, къде ли ще ходиш. - И изобщо какво ли проверявам, кой ще вземе да бяга от моргата?
Черен хумор
03.10.2017
1,611 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Здравейте! Дайте ми един билет за Варна. - Защо? Февруари е, не е сезон. Какво забравихте там? - Детето...
Мара се прибира на село от войнишката клетва на синът си Гошо, комшийките я питат как е било на клетвата: - Съде мъде и туй то!
Нова секретарка отива за първи ден в офиса. Появява се 15мин. преди началото на работния ден, отваря прозорците широко. Влиза шефа и започва да се оплаква. -Ауууу, моля Ви, веднага ги затваряйте тия прозорци. Толкова е студено тук и това течение. Аз съм се родил недоносен и лесно настивам. Ден втори. Отново отива по-рано, носи и ел. печка, която включва на макс. Шефа идва: -Каквя е тая сауна така, печки-мечки, нали Ви казах, че съм недоносен, с капризно здраве и лесно се претоплям. Ден трети. Шефа влиза и вижда секретарката си небрежно полегнала на дивана, разчекната, със свалени прашки, но преди да каже каквото и да било, тя му подвиква: -Айде, влизай най-после да те донося, че ми писна от тебе!
Млада учителка води класа в зоопарка и говори с единия гледач: - Ще може ли да видим маймуните? - Не, в брачен сезон са и не излизат от вътрешните си клетки. - О, колко жалко. Децата толкова искаха да видят маймуните. А може би ако се опитате някак да ги изкарате - да им дадете орехи например? - А вие бихте ли излязли?
На един самотен остров останали три блондинки. Те намерили една магическа лампа, потъркали я и от нея излязъл дух. Той им казал, че ще им изпълни и на трите по едно желание. Първата си пожелала да е в мола на София, пуф и изчезнала. Втората си пожелала да е в апартамента си в Бразилия, пуф и изчезнала. А, третата се замислила и казала: — Ах, колко ми липсват моите приятелки. Пуф и се появили!