Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Футболен коментатор: - Пас към Пенев. Пенев овладява топката. Устремява се към вратата. Вече е в наказателното поле. Удар... И Здравков спасява.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако съдиш хората, няма да имаш време да ги обичаш!
Бисери
03.10.2017
3,760 прегледа
Следващ →
Още вицове
Таксиметров шофьор качва секси мацка с къса пола и много дълги и хубави крака. Тя сяда на задната седалка , а шофьорът веднага започва да си наглася огледалото с цел да види нещо, от което да му се разтупка сърцето. Въртял наляво , надясно , нагоре , надолу , но нищо не можел да види. Най-накрая не се стърпял , обърнал се и я попитал: - Мацка, тия "жици" до къде стигат? - Е,как до къде , до котлона . -А, аз може ли да си опека чушката на котлона? -попитал той. -Не може, в момента варя доматен сос. -Е, колко жалко. -Но, за сметка на това газовият котлон също работи.
- Какво е това командир на полет? - Това е мозъкът на екипажа! - Какво е това щурман? - Това е главата на екипажа! - Какво е това бордови инженер? - Това са ръцете на екипажа! - А какво е това втори пилот? - А това е, ъъъъ, ами член на екипажа!
Прибира се мъж късно. Жена му: - Къде беше? - В Пешо. - Сега ще проверим. Обажда се по телефона: - Пешо, бил ли е моя при теб? - Как да е бил? Той и сега е при мен.
След празнуването на Нова година. Звъни телефонът. Сънен човек: " Кой идиот звъни в 16 часа през нощта!??!"
Доктор Уотсън се срещнал със стари приятели и решили да пийнат, за да полеят срещата. Унесени в спомени, се натряскали здраво и решили да хванат баскервилското куче и да го изнасилят. Речено-сторено, отишли в блатото, хванали баскервилското куче и го изнасилили. На другата сутрин го цепи яко главата, слиза в кухнята да пие кафе, а там го чака Шерлок Холмс - Драги Холмс, няма да повярваш какво правих снощи… - Срещнал си стари приятели, напили сте се и сте ходили да изнасилите баскервилското куче. - Холмс, ти ме изумяваш. Как разбра? - Да си виждал куче да пуши лула, идиот такъв?