Четвъртък, 27 август 2026
|
Кърджали
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Коя е тази солидна дама? - Певица е. Преди години работеше в цирка. Пееше в клетката с лъва. - И защо вече не пее? - Намеси се дружеството за защита на животните.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Животът стана по-добър, но по-кратък, и по-весел, но по-страшен...
Бисери
03.10.2017
3,147 прегледа
Следващ →
Още вицове
- С тази язва трябва да се храните по-малко, но често. - Докторе, с тази пенсия лесно мога да се храня по-малко, но не и често.
Моите сетива се насочват към една история, свързана с моя колега и приятел Драго от "Чай". Вчера го срещнах съвсем случайно на улицата и се разговорихме по наши си телевизионни работи. Обаче той ми се видя малко пребледнял, изморен, очите му хлътнали, все едно от шест месеца само на чай кара, не се сдържах и го попитах: "Драго, да не се е случило нещо?". - А не, господин Трифонов - отговори ми той - просто тези дни получих топлинен удар. - Как топлинен удар в тоя студ, бе Драго? Откъде се взе тоя топлинен удар посред зима? А той ме погледна, прецени ме като дискретен човек и ми каза: "Бях на рожден ден на Лили Иванова и тя запали всички свещи на тортата!"
- Знаете ли по какво се различава жената от кокошката? - По една мозъчна гънка, която предпазва жените, от това да не пикаят на двора!
Две фолк звезди чакат зад кулисите на годишния концерт на Планета и едната казва на другата: - Абе муцка, винаги съм се питала как правят така че светлините на прожекторите изгасят постепенно? Другата отговаря: - Ами, сигурно дърпат щепсела бавно.
Таксиметров шофьор се налапал с боб чорба. Качил се клиент и таксиджията, без да се осети, пръднал. На клиента му замирисало. Казал: - Колко коня ви е колата? - Не знам. Към 100. - И аз незнам, обаче някой кон се е насрал.