Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Славчо ученик. Час по математика: - Славчо ако ти дам 200 долара, ти дадеш 50 на Марийка, 50 на Петя, 50 на Ваня и 50 на Ива, какво ще остане за теб? - Груповия секс.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- По очите ти виждам, че си пил! - По профила ти виждам, че си яла!
Бисери
03.10.2017
3,274 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена в магазин за парфюмерия: - Имате ли парфюм с мирис на компютър? Продавачът в шок: - Мирис на какво?????? - На компютър! Просто искам мъжът ми да ми обръща по-голямо внимание.
Искам да направя с теб това, което пролетта прави със черешите. Пабло Неруда
Моми4енце се прибира в къшти и казва на майка си: мамо, мамо, днес ми писаха 6 Майката: Е кво толкова нали си болна от Рак!
Между борсови спекуланти: - Заради кризата не мога да спя. - А аз спя като бебе. - Не може да бъде! - Да, на всеки час се будя и плача!
Въпрос: Каква е приликата между блондинката и ловната пушка? Отговор: И двете се чупят в кръста и се пълнят отзад.