Сряда, 26 август 2026
|
Кърджали
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е дипломация? Дипломацията е изкуството така да се изсереш на някого в устата, че да му остане лек привкус на горски ягоди.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Търси се секретарка руса със сини очи около 170 см и с мерки 105/60/90. Ако я намерите моля обадете се на телефон:...
Любими Герои
03.10.2017
3,396 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три монахини умрели и душите им се изкачили до портата пред Рая. Там ги чакал Господ. Той им казал да му разкажат за греховете си. Първата казала: -Господи, аз само го докоснах! -Изми си ръцете и влез. Втората: -А пък аз само го целунах! -Измий си устата и влез - казал Господ -Добре де, добре-казала третата. Разбрах вече, че трябва да си направя клизма!
- А какво ще рече това Черен хумор? - Негър да разкаже виц...
Ашладисвам диви сливи. Обява
Секс по шведски: Бар, мъже пият бира и гледат стриптийз. Секс по полски: Бар, мъже пият бира и гледат телевизор, на който показват секс по шведски. Секс по български: Бар, мъже пият бира и слушат човек, който е бил в Полша и е гледал по телевизията секс по шведски.
- Иванчо, ти луд ли си? Защо си купил на баба си за рождения ден футболна топка? - А тя луда ли е, като ми купи книга?