Таня Боева отишла на финала на Биг Брадър 2 и носела някакъв свитък в ръката си. В тълпата срещнала колежките си Анелия и Гергана. Заприказвали се, но любопитната Гергана дръпнала свитъка го отворила - било портрет на Майкъл Джексън.
- Охо, носиш със себе си снимка на идола, а?
За да й направи забележка Анелия веднага я дръпнала и започнала да й шепти нещо.
- И какво искаш да кажеш сега? - попитала Гергана учудено.
- Иска да ти каже, че ако беше малко по-умна, щеше да разбереш всъщност колко си глупава - казала троснато Боева - За твое сведение нося този портрет за Бат Сали, да види докъде може да стигне един циганин и да престане да си въобразява, че е направил нещо в тоя живот!
1 - Енергетиката пред зимата на зейналите дефицити - разговор с Александър Николов, бивш министър на енергетиката.
2 - Ще сполети ли съдбата на ПАВЕЦ Чаира подземното газохранилище Чирен - разговор с Деница Руканова от АКФ и Велко Пеев, бивш вътрешен одитор в Булгартрансгаз .
3 - Защо властите атакуват неугодните им земеделци - увод към по-разширен разговор с Павел Стоименов, който ще продължи в понеделник.
Коментари (0)
ВходВсе още няма коментари. Бъди първият!