Левски разгроми Сант Хулия

Левски постигна нова изразителна победа над андорския тим Сант Хулия. "Сините" спечелиха с 5:0 мача-реванш от II квалификационен кръг на Шампионската лига. Общият резултат от двата мача е 9:0.

Левски ще срещне ФК Баку (Азербайджан) в следващото стъпало по пътя към групите на най-престижния клубен турнир в Европа, припомня агенция Фокус.

Головете за Левски в Андора Ла Вия отбелязаха Мариян Огнянов (23-а и 40-а минути), Христо Йовов (34-а минута), Иван Цачев (83-а минута) и Александър Киров (87-а минута), като последните двама влязоха като резерви. В края на първото полувреме играта напусна Исмаил Иса от състава на българския отбор, след като получи два жълти картона.

Мачовете на Левски срещу ФК Баку са на 28/29 юли и 4/5 август, като първата среща е в азерската столица.