Дел Пиеро унищожи Реал

Ювентус с невероятния Алесандро Дел Пиеро победи Реал Мадрид с 2:0 на "Сантяго Бернабеу" в двубой от група Н на Шампионската лига.

В 17-ата минута ветеранът записа своето 40-то попадение в турнира, след като получи хубав пас от Марко Марчиони и елегантно пусна топката покрай Икер Касияс.

В 67-ата блестящият в този мач Алекс довърши "белия балет". Дел Пиеро изпълни брилянтно пряк свободен удар и оформи крайния резултат.

Алесандро Дел Пиеро бе заменен във финалните минути на двубоя, като всички фенове на "Сантяго Бернабеу" се изправиха на крака и го изпратиха с бурни аплодисменти.

В другия мач от групата Зенит победи като гост БАТЕ Борисов с 2:0. В 34-та минута Погребняк се разписа, след като бе изведен от Зирянов, а Дани оформи крайния резултат в четвъртата минута на даденото от рефера продължение.

В 76-та минута на терена се появи и българският футболист на БАТЕ Владислав Мирчев.

Класирането: 1. Ювентус 10т. 2. Реал Мадрид 6т. 3. Зенит 4т. 4. БАТЕ 2т.