Бардон вкарва за 3:3 с Интер

Бившият халф на Левски Седрик Бардон вкара гол за кипърския Анортозис, който завърши 3:3 с италианския първенец Интер в мач от ІV кръг в група "В" на Шампионската лига.

Французинът се разписа за 1:1 в 30-ата минута, след като остана на празна врата след груба грешка в защитата на „нерадзурите". Със свиреп шут Марио Балотели откри в 13-ата минута за гостите.

Бардон изравни в 30-ата минута. Скандалният италиански национал Марко Матераци изведе отново Интер напред в 44-ата минута, но още преди почивката домакините отново изравниха след корнер и карамбол в главата на резервата Йоргос Панаги, който прехвърли вратаря Жулио Цезар.

3 минути след паузата Николаос Фрусос изведе за първи път домакините напред в мача след като аржентинският защитник Николас Бурдисо не успя да изчисти добре центриране на Бардон. Хулио Крус успя да изравни за 373 чак в 79-ата минута.