Австрия отупа Германия на голо

Уникално шоу сътвориха Австрия и Германия преди днешния си сблъсък за Евро 08.

Този път обаче в центъра на вниманието не бяха футболистите на участничките в шампионата, а нежната половина от населението на двете страни.

Еротични спортистки по монокини напълниха очите на местните фенове, изигравайки във Виена предварителен сценарий на срещата между Австрия и Германия.

Противно на очаквания довечера резултат сексапилните австрийки надделяха над немските си колежки с 10:5 (7:3) в две полувремена от по 10 минути.

Атрактивният двубой се състоя на изкуствено построения виенски остров на река Дунав.

Двата тима бяха съставени от по 6 голи манекенки, чиито екипи бяха изрисуваните им голи тела.

Разбира се, за да се насладят на култовия мач се бяха стекли множество фенове, сред които и такива, които не симпатизират на нито една от двете държави, а сред вип гостите беше германският певец Юрген Дрюс.

След този успех домакините на Евро 2008 взеха психологическо преимущество преди днешния мач между мъжките отбори на двете страни.

Австрия и Германия ще трябва да определят втория четвъртфиналист от група B, след като Хърватска вече си осигури участие за следващата фаза преди днешната си среща с Полша.