Пет пъти злато за Мегаспорт на „Plovdiv cup 2013"

снимки: Мегаспорт

Златните спортисти на „Мегаспорт“ се върнаха с поредния куп медали от Пловдив. От престижното международно състезание по аеробика , което се проведе за четвърти път в града под тепетата, възпитаниците на Мартина Маринова донесоха в Хасково 10 медала-5 златни,4 сребърни и 1 бронзов.

Първите места на „Plovdiv cup 2013"в категориите индивидуално момичета и индивидуално момчета 9-11 години завоюваха Александър Ангелов и Борислава Иванова 9-11 години. Двамата станаха първи и в категория смесени двойки 9-11 г.,а заедно с Алекс Ангелова завоюваха златния медал и в ъв същата възрастова група при тройките.

Тройката при 15-17 годишните –Мария Ленкова,Габриела Черкезова и Надя Паунова също спечелиха злато.

Сребърните медали отидоха при Мария Ленкова в категория индивидуално жени и в категория групи от 9 до 11 години Ванина Тодорова,Християна Кайрякова,Кристина Добчева,Никол Стоименова и Павела Митева.

Групата при категорията 12-14 години -Нина Ценова,Росица Ванчева,Полин Иванова,Дарина Пашова и Ива Ангелова също взеха сребро. В надпреварата при тройките Ива Ангелова,Моника Мишева и Симона Благоева застанаха на второто стъпало на почетната сълбичка. Бронзовото отличие е за Дарина Пашова в категория индивидуално жени при 12-14 годишните.

Отборът продължава своята подготовка за Националния турнир в Боровец който ще се проведе в средата на октомври.